Edukira joan

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • 'La mejor madre del mundo'

    BILBO. Urriaren 1, 6, 7, 8 eta 15ean 20:00etan eta 16an 19:00etan, Pabiloi 6n (2022-10-01tik 2022-10-16ra.)
  • 'Silencio'

    DONOSTIA19:30. Viktoria Eugenian (2022-10-01)
  • 'Hazia Musikala'

    BILBO19:00. Arriagan (2022-10-01)
  • 'True West'

    BARAKALDO20:00. Barakaldo antzokian (2022-10-01)
  • 'El peligro de las buenas compañías'

    ZALLA20:00. Zine-antzokian (2022-10-01)
  • 'Cyrano'

    GALDAKAO18:00. Kultur etxean (2022-10-01)
  • 'Good sex Maritxu'

    BILBO. Urriaren 1ean 20:30ean eta 2an 19:30ean, Camposen (2022-10-01tik 2022-10-02ra.)

Bertsolaritza

  • Bertso saioa

    ARRASATE17:00. Garagartzan (2022-10-01)
  • Bertso poteoa eta bazkaria

    ORTUELLA13:00. Kultur etxean (2022-10-01)

Bestelakoak

  • Ondarearen Europako Jardunaldiak

    DONOSTIA. Hainbat tokitan (2022-10-01tik 2022-10-31ra.)
  • Magia Gala Nagusia

    AZPEITIA21:00. Soreasun (2022-10-01)
  • 'Metamorfosis: eraldaketa eta forma aldaketa'

    AZPEITIA17:00. Sanagustinen (2022-10-01)
  • 'Lo cutre y lo cursi'

    BILBO19:30. BBK aretoan (2022-10-01)
  • Remember Alai jaialdia

    BILBO20:30. Azkenan (2022-10-01)
  • 'Ardo' errezital eta kantaldia

    HERNANI19:00. Txillida Lekun (2022-10-01)
  • 'Poemas del alma' errezitaldia

    IRUN19:00. Amaia KZn (2022-10-01)
  • Sormenetik: 'Elikadura burujabetza' solasaldia

    TOLOSA12:00. TAK - Arraun Elkartean (2022-10-01)

Dantza

  • Ibai Arte taldea

    BILBO21:00. Zorrotzako frontoian (2022-10-01)
  • Ondalan erraldoien konpartsa

    BILBO11:30. Sarrikon (2022-10-01)
  • 'Si nous prenions le temps'

    BILBO19:00. Fundicionen (2022-10-01)
  • 'Hnuy illa'

    GERNIKA-LUMO19:00. Lizeon (2022-10-01)

Erakusketak

Haur jarduera

  • 'Sentsazioak'

    DONOSTIA17:00. Antzoki Zaharrean (2022-10-01tik 2022-10-02ra.)
  • 'Bertso jasa, bat-bateko jolasa'

    ASTIGARRAGA17:30. Gaztelekuan (2022-10-01)
  • 'Munduari itzulia 80 egunetan'

    ZORNOTZA. 12:30ean eta 17:30ean, Zornotza aretoan (2022-10-01)
  • 'Irupé la niña que quería tocar la Luna'

    SOPELA12:00. Kultur etxean (2022-10-01)
  • 'Pinocho, el musical'

    BILBO. Urriaren 1ean 17:00etan eta 2an 12:00etan (2022-10-01tik 2022-10-02ra.)

Hitzaldiak

Ikastaroak

  • 'Ehundurak. Ehungintza garaikidea'

    ERRENTERIA. Lekuona Fabrikan. Hiru egunetan: 1en, 8an eta 22an (2022-10-01tik 2022-10-22ra.)

Ikus-entzunezkoak

Musika

  • The Capaces eta Stupid Fuckin People

    DONOSTIA20:30. Dabadaban (2022-10-01)
  • 'Africa, las dos orillas' musikala

    BERGARA19:00. Seminarixoan. Larunbatean bigarren emanaldia 22:30ean (2022-10-01tik 2022-10-02ra.)
  • Lendakaris Muertos eta Akabu

    BILBO20:30. Santana 27n (2022-10-01)
  • Bettye Lavette eta Milton Wright (with full backing band)

    BILBO22:30. Kafe Antzokian (2022-10-01)
  • Bettye Lavette – Milton Wright (with full backing band)

    BILBO20:30. Kafe Antzokian (2022-10-01)
  • Delgao

    BILBO21:00. Santana 27n (2022-10-01)
  • Akerbeltz

    BILBO23:00. Uribarriko eskoletan (2022-10-01)
  • Chiki Lora eta El Sonido de la Cigarra

    BILBO20:00. Zorrotzako gaztetxean (2022-10-01)
  • A Tiro

    BILBO20:30. Shaken (2022-10-01)
  • Tano Jaori omenaldia

    BILBO19:30. Hita Ateneon (2022-10-01)
  • Capsula, Tiparrakers, Victimas Club, Sonic Trash eta Feline

    URDULIZ13:00. Txiberri tabernan (2022-10-01)
  • Arde Marte eta Soporte Vital Básico

    BARAKALDO20:00. Desertu plazan (2022-10-01)
  • Teething, Svdested eta Knives

    PORTUGALETE20:00. Grooven (2022-10-01)
  • Ezta Ilen eta Haatik

    ZALDIBAR21:00. Sorgin tabernan (2022-10-01)
  • El Altar del Holocausto

    DONOSTIA20:30. Dokan (2022-10-01)
  • Alarma morea

    OñATI17:00. Antixena gaztetxan (2022-10-01)
  • Raimundo el canastero, Motz eta Merina gris

    OñATI22:30. Txosnagunean (2022-10-01)
  • Herenegun, Xiberoots eta DJ Albabarruna

    URNIETA23:00. Txosnagunean (2022-10-01)
  • Ithaka, Mutiko-Tatta-Denso, Lukiek eta DJ Enjoy

    ANOETA22:00. Frontoian (2022-10-01)
  • Ukabil, RPG7, AS04-Tasuri-Hbikoitza eta R DJ Filla eta DJ Black Hobbit

    ANOETA22:00. Gaztetxean (2022-10-01)
  • Accidente, Algara eta Flash

    DONOSTIA21:00. Aorgako gaztetxean (2022-10-01)