Edukira joan

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Ma Kolektiboa: Lua Kastore

    ONDARROA 19:00. Beikozinin (2019-11-01)
  • Artedrama, Axut eta Dejabu: Zaldi urdina

    AZPEITIA 21:30. Soreasu antzokian (2019-11-01)
  • Silvia Marso: 24 horas en la vida de una mujer

    SANTURTZI 20:30. Serantes aretoan (2019-11-01)
  • Pabiloi 6: Sabias ellas

    BILBO 20:00. eta igandean, 19:00etan, Pabiloi 6an (2019-11-01tik 2019-11-02ra.)

Bertsolaritza

  • Taldekako Xilaba. Xiberoa, Lapurdi eta Baxenabarreko Taldekako Bertsulari Xapelketa (2. 2019)

    BAIONA 19:00. Zizpa gaztetxea (2019-11-01)
    Taldekako Xilaba. Xiberoa, Lapurdi eta Baxenabarreko Taldekako Bertsulari Xapelketa (2. 2019)
    Taldekako Xilaba, finalerdiak. Ordua: 19:00 Lekua: Zizpa gaztetxea Antolatzailea: Bertsularien Lagunak

Bestelakoak

  • Bilbao Maker Fire asmatzaile eta sortzaileen azoka

    BILBO Azkuna zentroan (2019-11-01tik 2019-11-03ra.)
  • Beñat Elzo Mendi Martxa, Lasterketa eta familia arteko lasterketa txikia

    HONDARRIBIA 09:00. Kirol kaian. (2019-11-01)
  • Produktu filosanitarioen aplikatzaile ikastaroan izen-ematea, azaroaren 1etik 7ra.

    OIARTZUN 943 40 02 19 telefonora deituta. (2019-11-01)

Dantza

  • Donosti Belle Swing

    DONOSTIA 11:00. udaletxean, dantza, eta 15:00etatik 20:00etara, Kursaalean, Lindy klaseak (2019-11-01)
  • Hofesh Shechter Company: Grand Finale

    BILBO 19:30. Arriaga antzokian (2019-11-01tik 2019-11-02ra.)
  • Helduentzako dantzaldia.

    OIARTZUN 18:00. Pagoa aretoan. (2019-11-01)

Erakusketak

  • "Paul Naschy: autobiografia bat iruditan"

    DONOSTIA 11:00. Okendo kultur etxean (2019-11-01tik 2019-12-14ra.)
  • Margo erakusketa. Antxon Massa, Ainara Ruiz de la Nava, Carmen P. Fiz, Isabel Tome, eta Maria Isabel Arratibel artisten lanak. 17:00etatik 20:00etara.

    ERRENTERIA 17:00. Xenpelar Etxean (2019-11-01tik 2019-11-06ra.)
    Margo erakusketa. Antxon Massa, Ainara Ruiz de la Nava, Carmen P. Fiz, Isabel Tome, eta Maria Isabel Arratibel artisten lanak. 17:00etatik 20:00etara.

Hitzaldiak

Ikastaroak

  • Zine beldurgarri fantastikoak: Laburmetraiak + Luzemetrai sorpresa

    BERGARA 23:00. Kartzela zaharrean (2019-11-01)

Ikus-entzunezkoak

  • Amua Festibala: Kimuak, Ebrocorto eta Zinegoak sailetako laburmetraiak

    HONDARRIBIA 17:00. Itsas Etxean (2019-11-01)
  • Raketistak dokumentala

    BERASTEGI 19:00. erabilera anitzeko gelan (2019-11-01)
  • InsurgenZia dokumentala

    DONOSTIA 20:00. Dokan (2019-11-01)

Irteerak

Jaiak

Lehiaketak

Musika

  • Terror Reggae Gaua: Jah Inity Sound eta El Jinete Palido DJak

    DONOSTIA 22:30. Aurresku tabernan (2019-11-01)
  • Retroespectre

    BILBO 01:00. Kremlinen (2019-11-01)
  • Mannerstimmen Basel

    SANTURTZI 20:30. Gorka Deunaren elizan (2019-11-01)
  • Sonido Satanas

    DONOSTIA 20:30. Dabadaban (2019-11-01)
  • Nogen

    ERMUA 22:15. Ermua antzokian (2019-11-01)
  • Elena Aranoa: Autoras

    ZARAUTZ 20:00. Modelon (2019-11-01)
  • Abesbatza Lehiaketa: Era Vocal Group, Gema Sangkakala, Glier College Vocal Group, Art'n Voices, The Korrigan Consort eta Swara Vocal Ensemble

    TOLOSA 11:00. Leidorren, eta bihar, 11:00etan, Santa Klara elizan (2019-11-01)
  • Abesbatza Lehiaketa: JCA National Youth Choir, Coro Gaos, Pa Saulei, Bel Canto Vilnius eta Batavia Madrigal Singers

    TOLOSA 16:00. eta 19:30ean, Leidorren (2019-11-01)
  • BIME Live: First Girl On The Moon, Do Nothing, Aitor Etxebarria, Phantogram, Morgan, Amaia, Royksoop DJ Set, Floating Points, Kraftwerk 3D, Foals, Cooper Saver, Pional, Daphi, Kaydy Cain, Coucou Chloe, King Doudou eta Kamixlo DJ Set

    BARAKALDO 18:30. 05:30era, BEC erakustazokan (2019-11-01)
  • Mastodonte

    BARAKALDO 20:30. Barakaldo antzokian (2019-11-01)
  • 441 Hz abesbatza

    BERGARA 19:00. Seminarixoan (2019-11-01)
  • M.C.D.

    TOLOSA 22:30. Bonberenean (2019-11-01)
  • El séptimo vicio irratsaioa eta Tulsa

    HONDARRIBIA 20:00. Itsas Etxean (2019-11-01)
  • Amua: Shakin' Piñas DJ Set

    HONDARRIBIA 23:00. Uxoan (2019-11-01)
  • Old Dixeland Band & DJ Mr. Patxi: The Untouchables festa

    DONOSTIA 22:30. Kursaalean (2019-11-01)
  • Vetusta Morla

    DONOSTIA 20:00. Kursaalean (2019-11-01tik 2019-11-02ra.)
  • Confluence & Gonbidatuak vs Joe Cocker

    BILBO 22:00. Kafe Antzokian (2019-11-01)
  • Rafa Ferra

    BILBO 20:30. Cotton Cluben (2019-11-01)
  • Leoni Torres

    BILBO 22:00. Santana 27n (2019-11-01)
  • Grant-Lee Phillips

    GETXO 20:00. Muxikebarrin (2019-11-01)
  • The Korrigan Consort

    DONOSTIA 19:30. Altzan, San Martzial elizan (2019-11-01)
  • Olatz Salvador

    OREXA 22:00. Ostatuan (2019-11-01)
  • Robotic Bears

    BILBO 22:30. Ambigun (2019-11-01)
  • Onki Xin eta Zigor DZ

    DONOSTIA 21:30. Dokan (2019-11-01)
  • Kiraden Sound System

    BILBO 23:59. Mytho aretoan (2019-11-01)
  • Eriz & Totum Revolutum

    TOLOSA 19:30. Orbelan (2019-11-01)
  • New Straits

    EIBAR 20:30. Koliseoan (2019-11-01)
  • Axut!, Artedrama, Dejabu Panpin Laborategia "Zaldi urdina"

    AZPEITIA Azpeitia (2019-11-01)

    2019/11/01

    Azpeitia

    Soreasu Antzokia

    21:30

  • Taldekako Xilabako lehen finalerdia

    BAIONA Baiona (2019-11-01)

    2019/11/01

    Baiona

    Zizpa gaztetxea

    19:00

  • Samantha Hudson, Sansex eta Bellaca DJs

    DONOSTIA 23:59. Dabadaban (2019-11-01)
  • Akatsak, Vikingo eta Flipe VI

    BARAKALDO 20:30. Mendigon (2019-11-01)
  • Deskontrol + Rotten XIII + Brigade Loco

    ATARRABIA 20:00. Totem 1 aretoan (2019-11-01)
  • Leo Dupleix + Camila Tellez + Passions Farolas + Abyme Nabar

    BILBO 20:00. Le larraskito klubean (2019-11-01)