Edukira joan

Publizitatea

Agenda

Antzerkia

  • Michellegaux antzerkilariaren bakarlana, frantzesez: Gardea vous

    GOTAINE-IRABARNE 12:15. Arbideko jauregian (2018-04-01)
  • Topaklown ikastaroen erakustaldia

    DURANGO 20:30. San Agustin kulturgunean (2018-04-01)
  • Ze Onda: Heriotza bikoitza

    HONDARRIBIA 19:30. Itsas Etxea auditoriumean (2018-04-01)

Bertsolaritza

Bestelakoak

Dantza

Erakusketak

Hitzaldiak

  • "Plaza de la Constitución (Gregorio González Galarza, ca. 1920"), Javier Sada-ren eskutik

    DONOSTIA 12:00. San Telmo museoan (2018-04-01)

Ikastaroak

Ikus-entzunezkoak

  • "El corredor del laberinto"

    ERMUA 19:30. Ermua antzokian (2018-04-01)
  • "15:17 Tren a París"

    ERMUA 22:00. Ermua antzokian (2018-04-01)
  • 35. Idazleen Biltzarra

    SARA 15:00. goiti, eta igandean 10:00etatik 19:00etara, kiroldegian (2018-04-01)

    2018/04/01

    Sara

    Kiroldegia

    • Igandean : 15:00etatik goiti
    • Astelehenean : 10:00-19:00
  • Maskarada Barkoxen

    BARKOXE Barkoxe (2018-04-01)

    2018/04/01

    Barkoxe

    Plaza

    10:00

    Muskildiko gazteen maskarada

    • 10:00etan : barrikadak
    • 15:30etan : maskaradak

Irteerak

Jaiak

Lehiaketak

Musika

  • Herriko dantzariak eta dantza jauziak, Mikel Arotze eta Jean Mixel Bedaxagar kantariekin

    GOTAINE-IRABARNE 11:30. Gotainen (2018-04-01)
  • Oteizaren haria: musika, dantza, soinua eta bertsua, Mug Mus Laborategiaren eskutik

    GOTAINE-IRABARNE 15:30. Gotaineko plazan (2018-04-01)
  • Crazy Jazzers

    BILBO 12:30. La Riberan (2018-04-01)
  • DJ Makala & Denis B. Percusion

    BILBO 13:00. eta 19:00etan, Martzana kaian (2018-04-01)
  • The Loons

    BILBO 21:00. Satelite T-n (2018-04-01)
  • Boppers

    BILBO 01:00. Kremlinen (2018-04-01)
  • Igara Roosters

    ZARAUTZ 22:00. Garagardo Azokan (2018-04-01)
  • Trikizio

    AGURAIN 22:30. Andra Mari Plazan (2018-04-01)
  • Anchord + Broadbay + Detroit

    GASTEIZ 19:00. Gasteiz (2018-04-01)

    Apirilaren lehen egunean kontzertua izanen da orbain Kultur Elkartean, Gasteizen. Arratseko 19:00etatik aurrera, hiru izanen dira zuzenean ariko diren bandak.

    Broadbay

    Brightonetik datozkigu Broadbay-eko lagunak, 90. hamarkadako punkrock eta post-hardcore indartsua lantzen.

    Anchord

    Anchord, berriz, Katalunia aldetik datoz haien “as a real return” azken diska aurkezten, Bcore zigiluarekin ateratakoa, post hardcore melodikoa eta bizia.

    Detroit

    Eurekin batera Detroit talde hasi berria izango dugu, Hartzak Blues Band edo Riverdeath bezalako taldeetan aritutako kideek osatuta.



    Orbain Kultur Elkartea
    Navarro Villoslada 8
    Gasteiz

    Orbain Kultur Elkartea
    https://www.facebook.com/OrbainKultur/timeline

  • Herabe

    IRUñEA 18:00. Iruñea (2018-04-01)

    Apirilaren lehen egunean Herabe taldea Iruñeko Alde Zaharreko Krawill aretoan ariko da zuzenean.
     

    Krawill aretoa
    https://www.facebook.com/Hardbarkrawill/

    Herabe
    https://www.facebook.com/Herabe-426283327567524/

  • Eat My Fear + Erring Soda + Drumkopters

    ZARAUTZ 21:00. Zarautz (2018-04-01)

    Birlin hiriko Eat My Fear eta Erring Soda  taldeak zuzenean ariko dira Zarautz herriko Putzuzulo gaztetxean. Emanaldia Drumkopters taldeak zabalduko du, Zarautz bertatik.

    Eat My Fear (Berlin)
    Hardcore azkarra, oldarkorra, politikoa eta maitasunez betea!

    Erring Soda (Berlin)
    Queercore doinuak Berlin hiritik

    Drumkopters (Zarautz)
    Surf Punk erritmo bizi eta eroak Zarautz bertatik


    Putzuzulo gaztetxea
    http://www.putzuzulo.eus/

    Eat My Fear
    https://eatmyfear.bandcamp.com/

    Erring Soda
    https://erringsoda.bandcamp.com/

    Drumkopters

    https://www.youtube.com/watch?v=dXzjs80Y2T4

  • Ezpeletan Kantuz

    EZPELETA Ezpeleta (2018-04-01)

    2018/04/01

    Ezpeleta

    Eliza

    17:30

  • Omenaldi-kontzertua Estitxu-ri

    BAIONA Baiona (2018-04-01)

    2018/04/01

    Baiona

    Antzokia

    17:00

    Parte hartzaileak : Arrantzaleak eta Kantiruki taldeak 

     Ouvert du mardi au vendredi de 10h à 14h et de 14h45 à 17h30, samedi de 10h à 13h, et 1h avant chaque représentation.